Myjki ręczne firmy Abena to najlepszy sposób, aby zadbać o czystość i komfort osób, które są obłożnie chore lub, kóre nie mogą samodzielnie korzystać z tradycyjnyej metody mycia ciała za pomocą wody i mydła. Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby domów opieki,  szpitali i klientów indywidualnych. Rozwiązania "Mycie bez użycia wody" firmy Abena to kompleksowa ochrona i pełna gama produktów, kóre nie wymagają użycia wody tj. rękawice do mycia, czepki z szamponem do mycia włosów bez wody, chusteczki, pianki i dużo, dużo więcej.

Mycie ciała za pomocą produktów Abena, to oszczedność czasu i pieniędzy. To również komfort i mniej pracy dla opiekunków. Cały proces przygotowywania do mycia pacjenta trwa o wiele krócej. Nie potrzeba mydeł, ręczników i wody, a dodatkowo można umyć pacjenta dokładnie. Produkty do mycia bez użycia wody firmy Abena to także mniej bakterii i mniej podrażniona skóra - IAD (Incontinence Associated Dermatitis).

Rękawice do mycia ciała są higieniczne i bardziej łagodne dla skóry, a to przede wszystkim zasługa składników, z których są zbudowane. Rękawice do mycia ciała bez użycia wody firmy Abena są:

Testowane dermatologicznie, 

Nie zawierają alergenów,

Nie zawierają perfum i substancji konserwujących,

Nie zawierają alkoholu i parabenów,

W swoim składzie nie mają phenoxyethanolu

Analiza oszczędności została udokumentowana podczas 3-letnich badań, które prowadzono na Uniwersytecie Radboud w Holandii. Badania przeprowadzono w 56 domach opieki i ponad 500. placówkach opiekuńczych.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.